postheadericon Młodzieżowa moda szkolna

Kiedy nadchodzi czas powrotu do szkoły okazuje się, że może być on trudny. Wiele z nas zdaje sobie sprawę iż pomimo tego, że szafa z ubraniami pęka w szwach to my nie mamy się w co ubrać.

Trendy się zmieniły, moda poszła do przodu a nasza garderoba stała się po prostu nie aktualna. Jak wiadomo w szkole każdy chce wyglądać dobrze ponieważ jest to pierwsze kryterium według, którego jesteśmy oceniani. Liczy się własny styl ale znajomość trendów mody i odpowiednie z nich korzystanie może okazać się niespodziewanie pomocne w trakcie kreowania swojego szkolnego wizerunku.

Co zatem w tym roku do szkoły? Na jesieni zwłaszcza modne będą obszerne, dziane swetry, które stają się dla nas idealnym przedstawicielem mody retro. Jest on idealny dla dziewczyn, które lubią rurki, legginsy a nawet zwykłe rajstopy ponieważ taki typ swetrów jest po prostu długi i może być brany za tunikę.

Kolejnym ciekawym pomysłem są modne od pewnego czasu T – Shirty z przesłaniem, które zdradzą parę szczegółów na temat właściciela jak i kapelusz, który może nadać kreacji zarówno eleganckiego jak i zawadiackiego wyglądu.

Ze względu na klasyczny styl mody do łask powrócą torby typu listonoszka, które są w stanie pomieścić wszystko a na dodatek posiadają regulowane ramię.

W co jeszcze warto się zaopatrzyć jeśli idzie o szkołę? Zdecydowanie w plisowaną spódnice. Aktualny trend mody pozwala nam w zasadzie na zastosowanie jej zarówno w zwykłych kreacjach typu codziennego jak i tych bardziej wymagających.

Jeśli idzie o szkołę to również obuwie się liczy. Najlepszym i najbardziej modnym w tym sezonie rozwiązaniem są botki na koturnach, które dodatkowo wyposażone są w wiązanie. Dlaczego takie? Ponieważ obcas potrafi czynić cuda z każdą nogą – idealnie je modeluje a koturna jako taka jest o wiele bardziej stabilna niż obcas. Takie buty również mogą być uniwersalne. Możemy je założyć do jeansów czy spódnicy w i nie ważne na jaką okazję i tak będą pasować.